Energetab - noclegi

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Podczas targów można skorzystać z noclegów w Szczyrku w Apartamentach złoty Widok.

 

ENERGETAB – największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki

 

Uprzejmie informujemy, że 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019, odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 r.
Jednocześnie powiadamiamy Państawa, że rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na targi. Noclegi dostępne w apartamentach złoty Widok - rezerwacja on-line przez www.topapart.pl. Wystawiamy faktury VAT>

ENERGETAB – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Na targach zaprezentowało się 733 wystawców nie tylko z Polski, ale i 23 krajów Europy i Azji.
Teren targów obejmował ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

 
 
 

Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne:

  • przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową

Nasze atuty:

  • największe w kraju targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla energetyki
  • najliczniej odwiedzane targi przez profesjonalistów z branży
  • doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy
  • prestiżowe wyróżnienia w konkursie targowym

Strategicznym Partnerem targów jest TAURON Dystrybucja S.A

 

Targi ENERGETAB z roku na rok potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej – są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie. Warto tu być!

 
 

Zapraszamy od 17 do 18 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 19 września w godz. od 9:00 do 15:00.
WSTĘP WOLNY !

 
http://energetab.pl/wp-content/uploads/2019/01/odznaka-dla-ZIAD-Bielsko-Biala-SA-400x167.png 400w, http://energetab.pl/wp-content/uploads/2019/01/odznaka-dla-ZIAD-Bielsko-Biala-SA.png 540w" sizes="(max-width: 1130px) 100vw, 540px" style="box-sizing: border-box; border-style: none; vertical-align: top; max-width: 100%; height: auto; box-shadow: none !important;">