Nordic Walking

 

Nordic Walking z trenerem w Szczyrku

- czyli marsz ze specjalnie zaprojektowanymi do tego kijami. Łączy w sobie cechy kompleksowej aktywności ruchowej dla wszystkich bez względu na wiek, masę ciała i wyjściowy poziom sprawności fizycznej. Nordic Walking jest bezpieczną formą ćwiczeń, którą można wykonywać w każdym terenie i o każdej porze roku.

Nordic Walking - czyli marsz ze specjalnie zaprojektowanymi do tego kijami. Łączy w sobie cechy kompleksowej aktywności ruchowej dla wszystkich bez względu na wiek, masę ciała i wyjściowy poziom sprawności fizycznej. Nordic Walking jest bezpieczną formą ćwiczeń, którą można wykonywać w każdym terenie i o każdej porze roku.

Na terenie Szczyrku można uprawiać Nordic Walking m.in. na:

- szlakach górskich i spacerowych

- trasach biegowych przy ul. Sosnowej (długość 1850m) – szczegóły:

Zapraszamy wszystkich sympatyków biegów narciarskich na przygotowaną przy ul. Sosnowej trasę narciarstwa biegowego o długości 1850m. Dzięki różnorodnemu ukształtowaniu terenu, trasa umożliwia uprawianie narciarstwa biegowego zarówno przez narciarzy zaawansowanych jak i początkujących adeptów biegów narciarskich.

Sezon 2015

Obecnie można korzystać z tras biegowych przy ul. Sosnowej, powstaje także ślad dla biegaczy na Deptaku nad Żylicą.

Codziennie organizowane są wyjścia grupowe z instruktorem - godz. 17:00 - zapisy/wypożyczalnia sprzetu pod numerem tel. 664 784 094 

- ścieżce rowerowo-pieszej w Centrum miasta.

Szkółka Nordic Walking

NOVA

tel. kom. 609-501-601

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.nova.szczyrk.pl

Chata Wuja Toma

tel. 33/ 827-41-45
tel. kom. 502-529-429