Kontakt

Top Apart 

Biuro rezerwacji tel: (+48) 530770077

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

R E Z E R W A C J E

Rezerwacji możecie Państwo dokonać za pośrednictwem formularza na naszej stronie REZERWACJE ONLINE, ub kontaktując się telefonicznie z naszym biurem obsługi klienta lub przesyłając e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W mailu potwierdzającym rezerwację otrzymacie państwo informację o wpłacie zaliczki w wysokości 30% wartości rezerwacji lub całości kwoty wynajmu. Płatność przedpłaty jest warunkiem koniecznym utrzymania rezerwacji w systemie. 
Płatności pozostałej kwoty należy dokonać przelewem przed przyjazdem lub na miejscu w dniu zameldowania.

Jeżeli dany apartament jest niedostępny w wybranym przez Państwa terminie nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i zaproponuje podobny dostępny apartament, w ramach dostępnych możliwości.

REZERWACJA TELEFONICZNA

Nasze Biuro Obsługi Klienta czeka na Państwa telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. Numer telefonu +48 530770077. Nasz personel doradzi najbardziej odpowiedni apartament, udzieli praktycznych informacji nt. okolicy oraz przeprowadzi Państwa przez proces rezerwacji.