O nas

TopApart to zespół ludzi specjalizujących się w wynajmie, sprzedaży i doradztwie w sektorze nieruchomości wakacyjnych na wynajem.  Pomagamy w zakupie mieszkań i apartamentów wakacyjnych przeznaczonych do wykorzystania wyłącznie dla własnych potrzeb oraz w inwestycyjnym zakupie mieszkań i apartamentów. Pod marką TopApart staramy się maksymalizować zyski właścicieli apartamentów, jednocześnie dostarczając wysokiej klasy produkt turystyczny odwiedzającym apartamenty turystom.

Obsługujemy pojedyncze apartamenty, kameralne inwestycje składające się z kilku mieszkań czy apartamentów ale i duże inwestycje apartamentowe. Jako jedni z niewielu zapewniamy obsługę sprzedaży apartamentów na rynku wtórnym dzięki czemu nasi klienci mają możliwość łatwego wyjścia z inwestycji w apartamenty wakacyjne.

Kierujemy naszą zarówno do potencjalnych inwestorów indywidualnych - szukających dogodnej okazji inwestycyjnej w segment nieruchomości (osób prywatnych, firm, instytucji), jak i do deweloperów i inwestorów instytucjonalnych, którzy poszukują możliwości dywersyfikacji swojej działalności oraz maksymalizacji przychodów z prowadzonych i planowanych inwestycji.

Pomagamy w finansowaniu zakupu nieruchomości wakacyjnych, zakupie a także w ich późniejszym wynajmie prowadzonym pod matką TopApart.